Máme pro vás návrh: Vrhněte si!

Někdo slaví ve velkém stylu a vše, jiní mají raději decentnost, a mnozí nechtějí o oslavách ani slyšet, zvláště když zrovna není nic moc co slavit. Všeobecně je pak oslava spojována s dárky, spoustou dobrých pochutin a různých tekutin ve formě veselých kalíšků.

K oslavám od pradávna patří i ohňostroje, jejichž obliba neklesá ani po stále sílících protestech jejich zavilých odpůrců.

Ale ani ohňostroj nejde udělat vždy a všade, proto je v současné době moderní používat různé plameny, céóčka, titanový prach na pódiové výtrysky, nebo různé formy výmetníků konfet. Konfety jsou navíc tiché, ekologické, v odpadu většinou snadno rozložitelné. Málokdo má ovšem k dispozici konfetové dělo (a také kdo pak má ten papírový nepořádek uklízet, že? Ale i zde máme řešení – vrhací balónky.

Vrhací balónek je malá papírová skorokoule (tedy spíše šišoid), kterou snadno přichytíte na prsty a ukryjete do dlaně. Nevelká kulička je ovšem napěchovaná barevnými stuhami, přičemž každá stuha má úchvatnou délku pěti metrů. Nu a pak stačí jen konfetovou kouli otevřít a – vrhnout. Záplava dlouhých stuh zaplaví prostor. Tím ovšem výčet výhod vrhacího balónku nekončí, neb stuhy zůstávají stále přichycené k balónku, takže je velice snadno můžete zase sbalit. Tedy ne že by se vám povedlo je zase sbalit do té malé kuličky, ale sbalíte je, a nezůstane po vás ta spousta papírového bordýlku (a vždy přítomný ekolog bude spokojen). Vrhací balónky tak můžete směle využít i v bytě nebo v kryté hale při různých zápasech. Ostatně mrkněte níže na krátké video, kde je vše názorně ukázáno.

 

Líbí se vám to? Pak navštivte náš eshop, kde Soptík pro vás připravil první várku vrhacích balónků v limitovaném množství za akční cenu. K nákupu můžete využít třeba následující link: https://eshop.soptik-pyro.cz/Konfety-a-denni-ohnostroje-c19_0_1.htm.

Tak neváhejte a vrhněte si!

27. 9. 2022